שלום רב, שמי שחר שוסטיאל – מנהל חשבונות ויועץ מס. בהיות משרד ש.ש נותן שירותים לציבור, מוצא אני לנכון להציג בפניכם אמנה להענקת שירותי איכות בתחום הנהלת חשבונות וייעוץ מס. משרד ש.ש מתחייב להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי, אמין, מהיר, אדיב, הגון וסובלני, תוך הקפדה יתרה על זכויותיו של מקבל השירות. משרד ש.ש רואה עצמו כ "מתחרה עם עצמו... " וזאת, בכדי שלא יחדל מלשפר את עיסוקו ולטפח תרבות שירות, אשר תוביל למצוינות שתפיק לקחים, תוך השקעת משאבים כספיים ואנושיים לייעול שיטות העבודה. זוהי המטרה שאליה לא יפסיק משרד ש.ש לחתור, כיוון שחיוך או מילה טובה של לקוח, שווים עבורנו עולם ומלואו. אמנה זו, שאני חתום עליה, הינה אבן דרך בתהליך מתמשך של שיפור השירות שאני מעניק ועל כן מתחייב אני לעדכנה בעתיד ולהתאימה לצרכים המשתנים של לקוחותי.

מידע: משרד ש.ש ינהל רישום מידע מפורט ועדכני באופן שוטף, ישמור בקפדנות על סודיות המידע ועל שקיפות מלאה לעיני הלקוח באשר למידע חיצוני ופנימי המתקבל ו/או הנוצר בעקבות דרישותיו וצרכיו השונים. משרד ש.ש יספק גילוי נאות בכל הנוגע לתקנות החוק השונות בענייני שלטונות המס והאפשרויות העומדות בידי הלקוח ביחס אליהם. משרד ש.ש מתחייב לאגור את המידע שיימסר לנו בצורה מאובטחת. כמו כן מתחייב משרד ש.ש שלא לגלות ולא להעביר מידע הקיים אצלנו לאחר, למעט מידע הנדרש על פי חוק.

הבנה: משרד ש.ש יספק הסברים מפורטים, ענייניים ומקצועים באשר לתחשיבים השונים הדרושים להנהלת חשבונות, ייעוץ מס והחזרי מס לשכירים ועצמאים. מטרתנו לתת ללקוח שרות מקצועי, מהיר ויעיל וזאת ע"י מתן תמיכה ושרות בטלפון, בפקס, דרך האינטרנט ובדואר וכמובן נשמח לתאם פגישה על מנת לתת ללקוח שרות אישי.

תפעול: משרד ש.ש יעמוד בלוחות זמנים וביעדים שהוגדרו במשותף עם הלקוח כברי-השגה, יספק זמינות ומהירות תגובה במענה על שאלות, פתרון בעיות ודרכי העברת המידע. משרד ש.ש מתחייב לפעול כל העת ליצירת אווירת שיתוף פעולה עם הלקוח, אשר תאפשר הידברות מתמדת עמו, קיום סביבת עבודה נוחה להשגת צרכיו ומתן פתרונות מהירים ויעילים לשביעות רצונו לאורך זמן.
 
יש באתר 12 אורחים מחוברים
שיעור המס הגבוה ביותר נובע לדעתי מ...